Radość życia to cecha wyuczona, a nie wrodzona. W dużej mierze od wychowania zależy, czy maluch będzie czerpał z życia pełnymi garściami.

Porażki przekuwać w naukę, śmiać się ze swoich błędów, zawsze wierzyć we własne siły… Wasze dziecko może wyrosnąć właśnie na takiego optymistycznego, pewnego siebie człowieka. I my chcemy Wam w tym pomóc. Naszą misją jest właśnie stworzenie bezpiecznego, pełnego miłości, ciepła i wzajemnego szacunku miejsca, w którym maluchy w swobodny i nieskrępowany sposób będą przez zabawę poznawać świat w atmosferze inspirowanych sytuacji edukacyjnych. Celem naszej pracy jest tworzenie miejsca, w którym dziecko czuje się akceptowane, bezpieczne i kochane. Misją jest też wspólne z rodzicami wychowywanie dzieci szczęśliwych i w pełni akceptujących siebie. Chcemy promować optymizm i kreatywność, zdrowy (ekologiczny) i aktywny tryb życia w zgodzie ze środowiskiem i samym sobą. Chcemy stworzyć miejsce przepełnione pozytywną energią!

Poprzez wzmacnianie wiary w swoje możliwości i wartości każdego człowieka chcemy nauczyć dzieci podejmowania wyzwań, dzięki którym odkryją swoje możliwości, rozwijać empatię oraz umiejętność wyrażania swoich uczuć. Pomożemy dzieciom budować pozytywny obraz samego siebie, dzięki czemu bez stresu będą pokonywać swoje słabości. Pragniemy tworzyć sytuacje, które dadzą szansę dziecku na twórcze i innowacyjne rozwiązania.

Chcemy pomóc dzieciom w otwieraniu się na świat i kulturę, m.in. poprzez codzienny kontakt z językiem angielskim. Poprzez zabawę i inspirujące otoczenie edukacyjne dzieci będą ćwiczyć koncentrację uwagi i pamięć, będą usprawniać koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijać percepcję wzrokową, ruchową, słuchową, rozwijać motorykę małą i dużą. Chcemy, by „PLUSZAKOWE dzieci” umiały radzić sobie z problemami i sytuacjami stresowymi.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie dziecku szczęścia, kierując się zasadami wynikającymi z Konwencji Praw Dziecka oraz powszechnie przyjętymi normami społecznymi i moralnymi.

Potrafimy analizować i oceniać efekty swojej pracy, a uzyskane wyniki wykorzystywać do ciągłego doskonalenia się.

Współpracujemy na miejscu ze specjalistami takimi jak: pediatra, pielęgniarka-położna, psycholog, logopeda.